Nema čekanja! DANAS se upišeš - SUTRA počinješ!

Jedina auto škola u Srbiji u kojoj obuka počinje SVAKI DAN!

Ko smo mi?

Auto škola Zeleni Signal je prva privatna auto škola u Kragujevcu a druga u Srbiji, osnovana 5. aprila 1991. godine. Kao najstarija, auto škola može i da se pohvali sa preko 40.000 uspešno obučenih kandidata.

Iskustvom i motivacionim radom naših instruktora naučićeš odlično da voziš.

Uz pomoć savremenih predavanja dobićeš odlične ocene na teorijskom ispitu. Uz naš rad i tvoju volju, doći ćeš lako do vozačke dozvole i postati profesionalac za volanom, što je najbitnije za kompletnu bezbednost svih učesnika u saobraćaju.

Prvi smo otvoreni i ostali smo na vrhu!

Seminar za vozače koji imaju dozvolu više od 10 godina.

Naša auto škola je prva i jedina u Srbiji organizovala besplatan seminar za vozače koji imaju vozačku dozvolu. O tome, naš najbolji profesor za TV Pink.

Detaljnije o seminaru…

Kako se mi sezamo 😉

Na žurci za naše kandidate smo podelili besplatnu obuku za B kategoriju.

Prolaznost kandidata na teorijskom ispitu - 97%
Prolaznost kandidata na polaganju vožnje - 95%
Učestvovanje kandidata u lakšim saobraćajnim nezgodana (samo materijalna šteta) - 5%
Učestvovanje kandidata u teškim saobraćajnim nezgodama (povređeni, poginuli) - 0%

Zašto baš mi?

Uspeh

Možemo da se pohvalimo visokom prolaznošću kandidata. Naši učenici imaju 97% šanse da polože teorijski i praktični ispit iz prvog pokušaja.

Tehnike učenja

Najmodernijim tehnikama učenja približićemo kandidatu maksimum neophodnog znanja. Ovim komunikacijama garantujemo uspeh i samostalnost. Svaki upisani kandidat dobija besplatan udžbenik!

Bumerang

Obukom kandidata smo postigli povratnu informaciju u smislu zadovoljstva drugih učesnika u saobraćaju jer su naši kandidati savesni i kulturni vozači koji brinu o bezbednosti svih, a posebno dece.

Analiza kandidata

Svakog kandidata analiziramo posebno i shodno njegovom predznanju i sposobnostima prilagođavamo predavanja i obuku.

Magija i iskustvo

Zaposleni profesori i instruktori sa pojedinačnim iskustvom preko 25 godina u ovoj oblasti će na neobičan i zanimljiv način preneti znanje kandidatima.

Doživotna podrška

Naši kandidati će doživotno, u svakom trenutku moći da zatraže Online pomoć. Rešićemo svaku dilemu ili saobraćajnu situaciju i posle završene obuke.

Bezbednost

Naši kandidati nikada nisu učestvovali u teškim saobraćajnim nezgodama kao vozači. Naši kandidati ne voze sporo. Naši kandidati voze bezbedno!

Multimedija

Naša učionica poseduje multimedijalna rešenja koja će kandidatu omogućiti i olakšati prihvatanje znanja i veština.

NEMA ČEKANJA

DANAS se upišeš – SUTRA počinješ